Pubgm Dünya Şampiyonasına Sayılı Günler Kaldı!
  Ülkemizde, Avrupa'da ve dünya çapında gösterdiği başarılarla Singapur'da düzenlenen PUBG Mobile Global Championship 2021 Büyük Finalleri'ne katılmaya hak kazanan takımımız turnuva öncesindeki yorumlarını bizlere aktardı.

Knox: Etkinlik öncesinde karantina süreci can sıkıcı olsa da bu zamanı bol bol antrenman yaparak değerlendiriyoruz. Ana etkinlikte en iyi halimizi göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Rebelion: Önceki turnuvalarda elde ettiğimiz başarılardan sonra Dünya Şampiyonası’nda olmak mükemmel bir his. Sarı lacivertli formayla hem ülkemizi hem de takımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz.

Dokunma: Singapore şartları zor ve yemeklere bir türlü alışamadık. Daha ilk haftadan ülkemin yemeklerini özledim. Ama bunun çalışmalarımızı ve performansımızı etkilemeyeceğine söz verebilirim. Tam gaz devam ediyoruz. Açız ama ayaktayız.

Antodalt: Bildiğiniz üzere Falky covidin getirdiği ulaşım yasakları nedeniyle gelemedi. Bu noktada ben yedek oyuncu olarak devreye girdim. Çalışmalara tam gaz devam ediyoruz ve başarı sağlayacağımıza eminiz.