Fenerbahçe Dünya Şampiyonasi'nda!
  

FENERBAHÇE DÜNYA ŞAMPİYONASI'NDA!

PMPL Türkiye'yi başarıyla tamamlayarak PMPL European Championship'e yükselen takımımız, burada da Avrupa'nın en iyi takımları arasında gösterdiği üstün performansla Dünya Şampiyonası'nda yerini garantilemeyi başardı.

GÜÇLÜ BAŞLANGIÇ, ÜSTÜN PERFORMANS

Avrupa'nın en iyi takımlarının yer aldığı 4 günlük turnuvaya hızlı bir başlangıç yapan takımımız gösterdiği tutarlı başarıyla ilk üç gün boyunca üst sıralarda yer aldı. Tüm gün sonu sıralamalarında ilk 9'da yer alan takımımız, son gün gösterdiği performansla ve aldığı yüksek puanlı galibiyet ile kendinden bahsettirdi. Ayrıca oyuncularımız bireysel ve takım oyunlarıyla kendilerini istatistik sıralamalarında gösterdi.

SIRADA DÜNYA ŞAMPİYONASI

Rekabet dolu 4 günün sonunda ilk 9'da yer alan takımımız, hem Dünya Şampiyonası'ndaki yerini garantiledi hem de ödül havuzundan 5.500 dolarlık ödülün sahibi oldu. Ayrıca takımımız ülkemizi bir kez daha uluslararası rekabetçi alanda temsil etme fırsatı bulacak. Şimdi ise sırada 735.000 dolarlık ödül havuzu için mücadele edeceğimiz Dünya Şampiyonası'nın Batı Ligi bulunuyor. Eğer takımımız buradan da başarıyla ayrılırsa, 4.530.000 dolarlık büyük ödül havuzu için boy gösterecek.

Takımımızı gösterdiği başarı için tebrik eder, şimdiden başarılar dileriz.