2022 Yaz Mevsimi Kadromuz!
  2022 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde Fenerbahçe Espor olarak mücadele edecek takımmızın oyuncuları belli oldu. Uzun bir bekleyişin ardından destek pozisyonunda Mustafa Selim “Carry” Yılmaz, nişancı pozisyonunda İlker “Ruep” Bilen, orta koridorda Onurcan “Stillnumb” Başkurt, ormancı pozisyonunda Yoon “SeongHwan” Seong-hwan ve üst koridorda Kaan “Naak Nako” Okan ile anlaşıldı. Geçen sezon bir ilki başararak ve inanılmaz bir performans göstererek Akademi Ligi şampiyonluğu yaşayan 3 genç oyuncu, kadromuzda yer alıyor.

2022 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Kadromuz!

Kaan “Naak Nako” Okan
Yoon “SeongHwan” Seong-hwan
Onurcan "Stillnumb" Başkurt
İlker “Ruep” Bilen
Mustafa Selim “Carry” Yılmaz

Destek oyuncumuz Carry, daha önce 2021 Yaz Mevsimi’nde başarıyla mücadele etmiş ve 2022 Kış Mevsimi’nde şampiyon Akademi Ligi kadromuzda yer almıştır.

Nişancı pozisyonundaki oyuncumuz Ruep, daha önce 2021 Yaz Mevsimi’nde sarı lacivertli forma ile mücadele etmişti. Oyuncumuz, 2022 Kış Mevsimi Akademi Ligi’nde kupayı kaldıran takımımızda yer almıştı.

Orta koridor oyuncumuz Stillnumb, geçtiğimiz üç sezonda takımızda mücadele etmişti ve 2021 Kış Mevsimi Finali’ne çıkmayı başaran kadroda yer almıştı.

Yarım kalan hikayesini tamamlamak için takımımıza dahil olan SeongHwan, 2021 Yaz Mevsimi’nde Fenerbahçe forması ile mücadele etmiş, gösterdiği performans ile taraftarın beğenisini kazanmıştı.

Geçtiğimiz sezon takımımıza dahil olan ve ilk sezonunda Akademi Ligi şampiyonluğu yaşayan genç yetenek Naak Nako, gösterdiği beklenmedik performans ile ligin en iyi üst koridorlarından biri olacağının sinyallerini veriyor.

Takımımıza 11 Haziran’da başlayacak olan 2022 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde başarılar dileriz.