1907 Fenerbahçe Haftalık Oyuncu Yorumları | 8 Temmuz 2021
  

Oyuncularımız Yorumladı, Biz Dinledik!

NBA2K oyuncumuz Tansu "Tansu28" Aksoy, WPUBGM ekibimizden Gizem "Mystery" Çoban , League of Legends kadromuzdan Onurcan "Stillnumb" Başkurt ve Teamfight Tactics oyuncumuz Arda "NYU" Yamaner takımımızın performansını değerlendirdiler.

Tansu "Tansu28" Aksoy


Başından beri üstün bir performans gösterdiğimiz 2K IES Turnuvası'nda şampiyon olmanın mutluluğunu yaşadık. Sıralamada birinci olarak play-off aşamasına kaldığımız, bu senenin en görkemli turnuvası European Major League'de de kupayı kaldırarak sezonu 14 Avrupa şampiyonluğu ile tamamlamak istiyoruz.


Gizem "Mystery" Çoban


Kadın takımları arasında en büyük desteği veren Fenerbahçe’de bulunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu başarıyı stabilize etmek ve taraftarlarımızı mutlu etmek için antrenman ve turnuvalara girmeye devam ediyoruz. Takımca ilk hedefimiz PMNCO'da oynamak ve ardından PUBGM tarihinde ilk kadın takımı olarak PMPL’de başarılı olmak.


Onurcan "Stillnumb" Başkurt


Şu an kendi potansiyelimizi lige yansıtamıyoruz. Ancak hatalarımızı kapatmak için hem takım olarak hem bireysel olarak çok çalışıyoruz. Ligin geri kalanında çalışmamızın karşılığını alacağımıza eminim.


Arda "NYU" Yamaner


Rivals'ta favori takımlara karşı rahat birincilikle TFT Türkiye'nin ne kadar güçlü bir topluluk olduğunu bir kez daha gösterdik. Fenerbahçe taraftarları beklentilerini yüksek tutabilir, bundan sonra da gümbür gümbür devam!