1907 Fenerbahçe Haftalık Oyuncu Yorumları | 17 Haziran 2021
  

Geçtiğimiz Hafta Neler Oldu?

AOE II oyuncumuz Yunus "Kasva" Özdemir, PUBG Mobile ekibimizden Emirkan "Rebelion" Aşçıoğlu, League of Legends kadromuzdan Hasan "Neramin" Samarsin ve İlker "Ruep" Bilen geçtiğimiz haftanın takımımız için nasıl geçtiğini değerlendirdiler.

Yunus "Kasva" Özdemir


Türkiye'nin en büyük turnuvalarından Turkish League'de şampiyon olup takımımızı ve taraftarlarımızı gururlandırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaz sezonunda daha çok çalışıp önümüzdeki turnuvalarda da şampiyonluklar yaşayacağımıza inancım tam.


Emirkan "Rebelion" Aşçıoğlu


PMPL maçlarını şanssız geçirdik fakat bunlardan almamız gereken dersleri aldık. Analizlerimizi yaptık. Antrenmanlarımız tam gaz devam ediyor. İlk turnuvamızı oldukça iyi geçirdik. PMNC elemelerini üst sırada atlattık. Bundan sonraki turnuvalarda Fenerbahçe'yi en üstte görmeye devam edeceksiniz.


Hasan "Neramin" Samarsin


Potansiyelimizin çok daha altında bir hafta geçirdik. Hatalarımızı biliyoruz ve düzeltmek için çok çalışıyoruz. İlerleyen günlerde çok daha iyi bir Fenerbahçe izleteceğimize eminim.


İlker "Ruep" Bilen


Kötü bir başlangıç yapmış olabiliriz ama bu sadece daha çok çalışmamız için bize motivasyon oldu. Son maçlarda göründüğümüzden daha güçlüyüz ve her hafta bir öncekinden daha iyi bir takım olmak için çalışmaya devam edeceğiz