1907 Fenerbahçe Espor 2021 Yaz Mevsimi Öncesi Röportajlar
  2021 Yaz Mevsimi öncesinde koç ekibimizden Emre "Arkhe" Akpınarlı ve Arda "Invokid" Başaran'dan ve destek oyuncularımız Mustafa Selim "Carry" Yılmaz ve Ozan "Sparz" Özbay'dan yeni sezon hakkındaki düşüncelerini aldık.

Emre "Arkhe" Akpınarlı


Çoğunluğun bizi son sıralarda gördüğü splitte final oynayarak beklentileri aştık ve kendimizi biraz da olsa kanıtladık. Yaz Mevsimi'nde birçok takımın daha iddialı kadrolar kurduğunun farkındayız, ancak biz de geçtiğimiz mevsime göre çok daha iyi bir konumdayız. Yaz Mevsimi'nde çok daha iyi bir Fenerbahçe izleyeceksiniz!


Arda "Invokid" Başaran


Koçluk kariyerimin ilk splitinde bu denli köklü bir kulüple çalıştığım için çok mutluyum. Genç, motive ve yetenekli bir ekip olarak çalışıyoruz. Genel olarak antrenmanlarımız da çok verimli geçiyor. Tabii ki düzeltmemiz gereken birçok şey var ama birbirimizi daha iyi anlayıp aynı sayfaya geldiğimiz zaman daha da başarılı olacağız. Takım arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı güveniyorum, bu sezon başarılı olmak için sabırsızlanıyorum.


Mustafa Selim "Carry" Yılmaz


Fenerbahçe ile ilk maçıma çıkıyor olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Takımdaki oyuncularımız çok yetenekli ve uyumumuz giderek artıyor. Şampiyon olacağımız mevsimde bizi desteklemeyi unutmayın!


Mustafa Selim "Carry" Yılmaz


Yeni sezon antrenmanlarımıza erkenden başladık. Bireysel olarak düzenli çalışmalarımız da devam ediyor. Takım içi uyumumuz üst seviyede, her geçen gün gelişen bir kadroya sahibiz. Metaya kolayca adapte olabilen çok yönlü bir oyun stilimiz var. Yaz Mevsimi'nde geçen mevsim elde ettiğimiz başarıların üstüne koymaya, Fenerbahçe camiasının hedeflerini gerçekleştirmeye geliyoruz!