1907 Fenerbahçe Espor
Yükleniyor...
HABERLER & DUYURULAR
2017
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
En'lerin Takımı 1907 Fenerbahçe


League of Legends sahnesinde henüz ilk senemizden tüm dikkatleri üzerimize çektik. Kış Mevsimi'nin sonuna doğru yakaladığımız çıkış, Yaz Mevsimi'nin başındaki kadro değişiklikleri ve yoğun çalışma ile gün geçtikçe etkisini artırdı. Yoğun çalışmanın meyvelerini ilk olarak Temmuz ayının başında katıldığımız Rift Rivals turnuvasında aldık. Ardından normal sezonda gelen galibiyetlerle Yaz Mevsimi grup aşamasını lider tamamladık ve adımızı yarı finallere yazdırdık.
En iyilerin takımı Sadece takım başarısı değil, bireysel başarılarımız ile de ligi domine ettik. İşte oyuncularımızın mevsim boyunca aldığı ödüller:
Berke Demir: -Mevsimin en iyi üst koridor oyuncusu
Kim Taeil: Mevsim boyunca toplam 5 kez maçın adamı seçilen Frozen özellikle Taliyah oyunlarıyla rakiplerin kendini Vadi'ye hapsolmuş hissetmesine yol açtı. En Değerli Oyuncu ödülü için çekişmeli bir yarış olmadı ve Frozen'a kayda değer bir rakip çıkmadı. Toplam oyların %90'ından fazlasını elde eden Kim 'Frozen' Tae-il mevsimin en değerli oyuncusu seçildi. -Mevsimin en değerli oyuncusu -Mevsimin en iyi orta koridor oyuncusu
Ege Acar Koparal: - Mevsimin en çok gelişen oyuncusu
Serdar Padeş: - Mevsimin en iyi koçu
Fotoğraf Kaynağı: lolespor.com