HABERLER & DUYURULAR
2019
Nisan
Zula Süper Ligi Lider Olarak Tamamladık!
Geçen sezonu istediği başarıyı elde edemeyen takımımız yeni sezona kadrosunda yaptığı Razorcone değişikliği ile başladı. Aynı zamanda koç değişikliğine de giden takımımız yeni bir mücadele ruhu ve daha hırslı bir takım olarak yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı.

İlk iki hafta alışma sürecini etkin bir çalışma prensibiyle tamamlayan oyuncularımız sezonun ikinci haftasında aldıkları Galatasaray Espor mağlubiyetinden sonra takım içerisinde oluşan hava ile antrenman saatlerini arttırarak çok daha disiplinli bir sürecin içerisine girdi. Bu çalışma anlayışı içerisinde her yeni gün oyunlarını ve taktiklerini hızla geliştiren takımımız, ardı ardına galibiyetlerle yoluna devam ederken bu galibiyet serisinin vermiş olduğu özgüvenle geçtiğimiz sezonlardaki şanssızlıklardan da kurtulmuş oldu.

Sezonun ikinci haftasındaki mağlubiyetten sonra sezon boyunca bir daha mağlubiyet almayan takımımız bu başarılı performansıyla birlikte sezonu maç eksiğiyle lider olarak tamamladı ve Zula Süper Lig tarihine yenilmezlik rekoru kırarak geçti.

Bu başarılı sezonun ardından oyuncularımız Zula Süper Lig offline finallerine ve World Cup’a gitmeye hak kazandı. Takımımızın bu başarılı sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarına olan inancımızı bir kez daha yineler ve 9. haftalık uzun lig aşaması boyunca performanslarını her zaman üst düzeyde tutan oyuncularımıza başarılar dileriz.

1907 Fenerbahçe Espor