HABERLER & DUYURULAR
2019
Mayıs
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Kadromuz!


Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren takımımız, yollarını ayırdığı oyuncuların ardından merakla beklenen transferleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmiş, orman ve üst koridor transferlerinde merak uyandırmıştı. Alt koridor ve orta koridor tercihlerini Türk oyunculardan, üst ve ormancı rollerinde ise tercihini yabancı oyunculardan yana kullandı.

Geçen sezon “SKT Telecom T1” formasıyla kendinden sıkça söz ettiren tecrübeli oyuncu Park ''Untara'' Ui-jin takımımıza katıldı. Ormancı rolünde ise oyun bilgisiyle adından çokça söz ettiren Na "Wiz" Yoo-joon takımımıza katıldı. Orta koridorda ise geçtiğimiz mevsim gösterdikleri üstün performanslar ile kendilerini kanıtlayan oyuncularımız Onur Can ‘’Bolulu’’ Demirol ve Ersin ’’ Blue’’ Gören yer alacak.

Türkiye Espor tarihinde genç yaşına rağmen sayısız başarılara imza atan Fatih “ Luger” Güven ve Volkan ‘’Hades’’ Dinçer bu mevsim takımımızda alt koridor oyuncusu olarak görev alacaklar. Geçtiğimiz mevsimlerde de takımımızda bulunan Mehmet Emin ‘’Only35” Aydın Türkiye Akademi Ligi şampiyonluğunda büyük katkısı olan oyuncumuz bu sene takımımızda destek rolünü üstlenecek.

Üst Koridor: Park "Untara" Ui-jin

Ormancı: Na ''Wiz'' Yoo-joon

Orta Koridor: Onur Can "Bolulu" Demirol

Orta Koridor: Ersin "Blue" Gören

Nişancı: Volkan ''Hades'' Dinçer

Nişancı: Fatih "Luger" Güven

1907 Fenerbahçe Espor