HABERLER & DUYURULAR
2019
Mart
Sarı-lacivert renklerin var olduğu #HerZamanHerYerde biz de varız


Türk sporunda başarılarıyla ve oluşturduğu kültürle her dönem ses getiren, tarihinden aldığı cesaretle her branşta en iyi olmayı hedefleyen ruhun peşinde verdiğimiz mücadeleden kıvanç duyuyoruz.
Papazın çayırından espor sahnesine uzanan tarihimizin verdiği güçten yola çıkarak her alanda ve her platformda sarı-lacivert renklere olan bağlılığımızla yeni bir serüvene başlıyoruz. Bu serüvende yılların kazandırdığı deneyim ve sarsılmaz cesaretimizin yanında, elde ettiğimiz zaferlere ortak olarak bizi koşulsuz destekleyen taraftarlarımızla birlikte spor etiğinden ödün vermeyen ve şartlar ne olursa olsun kazanmak için yaşattığımız mücadeleci ruhumuzu ortaya koyuyoruz.
Değişen çağın yeniliklerine ve dinamiklerine uyum sağlayarak her dönemin öncüsü olmak adına gösterdiğimiz tutkuyla tarihimizden aldığımız sarsılmaz ilkeleri her zaman ve her yerde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.
Her an yanımızda hissettiğimiz büyük camiamızın desteği ve kökünü geçmişinden alan mirasımızla yeni bir çağ açmaya hazırız.

Sarı-lacivert renklerin var olduğu #HerZamanHerYerde biz de varız.