1907 Fenerbahçe Espor | Kadıköy'ün boğası vadiye indi
HABERLER & DUYURULAR
2019
Temmuz
HAFTALIK ÖZET | 8 TEMMUZ - 14 TEMMUZ


5. haftayı 2. sırada tamamlayan takımımız bu hafta Bursaspor Esports ve Royal Youth ile mücadele etti. İlk gün karşılaşmalarında Bursaspor Esports ile karşılaşan takımımız Aatrox (Untara), Kindred (Wiz), Azir (Blue), Taliyah (Bolulu) ve Lux (Hades) seçimleri ile vadide yerini aldı. Takımımız 31 dakika süren bu karşılaşmayı istediği sonucu alamayıp mağlup olarak tamamladı. İkinci gün karşılaşmalarında ise Royal Youth ile mücadele eden takımımız vadide Kennen (Untara), Sejuani (Wiz), Irelia (Blue), Caitlyn (Luger) ve Tahm Kench (Hades) seçimleriyle yerini aldı. 31 dakika süren bu mücadeleden de istenilen sonucu alamayan takımımız haftayı 2 mağlubiyet ile 3. sırada tamamlamış oldu.

Akademi Ligi

Akademi Ligi’ni lider olarak sürdüren takımımız bu hafta Bursaspor Espor Akademi ve Royal Youth Akademi ile karşı karşıya geldi. İlk gün karşılaşmalarında Bursaspor Espor ile mücadele eden takımımız bu karşılaşmadan galip ayrılan taraf oldu. İkinci gün karşılaşmalarında ise Royal Youth’u mağlup ederek Akademi Ligi 6. haftayı 2 galibiyet ile tamamlayan takımımız, tek başına liderlik koltuğuna oturmuş oldu.

7. Hafta Fikstür

18 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Galakticos Akademi

19 Temmuz 1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats Akademi

20 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Galakticos

21 Temmuz 1907 Fenerbahçe - İstanbul Wild Cats

Wolfteam

Wolfteam Türkiye Kupası’nda 2 galibiyet ile sonuçlanan geçen haftanın ardından takımımız, bu hafta birbirinden iddialı 3 takım ile karşı karşıya geldi. Haftanın ilk karşılaşmasında Mod-Z Esports ile Üs Kodu haritasında mücadele eden takımımız, 16-12 skor farkıyla bu mücadeleden galip olarak ayrılan taraf oldu. Haftanın 2. gününde ise İstasyon haritasında Imaginative Esports ile karşı karşıya gelen takımımız, bu karşılaşmayı 16-14 skorla tamamladı ve bu mücadeleyi de galibiyetle sonuçlandırdı. 2. haftanın son karşılaşmasında İstanbul Esports ile Üs Kodu haritasında kozlarını paylaşan takımımız, bu karşılaşmayı 16-14 skorla tamamlayıp mücadeleden galip olarak ayrıldı ve 37 maçlık yenilmezlik serisini sürdürmüş oldu.

3. Hafta Fikstür

17 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Collectors

19 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Jester Of

20 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Galatasaray Espor

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

1907 Fenerbahçe Espor