HABERLER & DUYURULAR
2019
Ocak
HAFTALIK ÖZET - 7 OCAK / 13 OCAK


League of Legends: Fikstürler Açıklandı!

Yeni sezonu 19 Ocak’ta başlayacak olan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde fikstürler belli oldu. Değişen yeni lig statüsüyle birlikte, karşılaşmalar artık taraftarlara açık olarak oynanacak. Sezon başlangıcını 19 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te HWA ile yapacak olan takımımız, tüm hazırlıklarını tamamladı. Mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağımız sezonun ilk karşılaşmasında, tüm taraftarlarımızı takımımıza desteğe çağırıyoruz. 20 Ocak Pazar günü ise saatler 17.00’yi gösterdiğinde Royal Youth ile karşılaşacağız. Kadrosunda Armut, GBM, Pilot gibi yetenekli ve tecrübeli oyuncuları bulunduran rakibimizle yapacağımız heyecanlı ve mücadele dozu yüksek olan bu karşılaşmayı heyecanla bekliyoruz. 26 Ocak Cumartesi günü ise ikinci haftanın açılış karşılaşmasında geçen sezonun şampiyonu Bahçeşehir Supermassive ile 13.00’te karşı karşıya geleceğiz.
Fikstürün tamamını incelemek için; https://tr.lolesports.com/tr/fikstur#slug=turkiye-sampiyonluk-ligi

GEO Koleji Buluşmasını Gerçekleştirdik!

Oyun odaklı eğitim-öğretim modeli ile eğitime yeni bir bakış açısı ve vizyon getiren GEO Koleji Ataşehir Kampüsü’nde 12 Ocak Cumartesi günü taraftarımızla buluşan oyuncularımız keyifli zaman geçirdi. Taraftarlarımızın ve Espor severlerin sorularını yanıtlayan oyuncularımız, ayrıca imza günü düzenleyerek taraftarımızın ürünlerini imzaladı. Gün boyunca çeşitli hediyelerin dağıtıldığı etkinlikte forma kazanan taraftarlarımıza formalarını iyi günlerde kullanmaları dileklerimizi iletiriz. Oyuncularımızın okulu gezip okul içerisinde bulunan spor salonunda basketbol oynadığı dakikalar ise oldukça eğlenceli anlara sahne oldu. Oyuncularımıza gelen bazı sorular ise şu şekilde oldu;
Takımızın Kaptanı Japone’ye (Bahadır Çolak);
-Takımınızın durumu nasıl ve kendinizi ligde nerde görüyorsunuz?
Japone; Bugüne kadar, sene başında en iyi başlangıç yaptığım takım bu seneki 1907 Fenerbahçe Espor oldu ve büyük işlere imza atabileceğimize inanıyorum.
Ardından takımımızın ADC rolünü üstlenen Hades’e (Volkan Dinçer);
-Yayıncılıktan Espor sektörüne neden geçiş yaptın?
Hades; 1 yıl kadar yayın yaptıktan sonra yayıncılıktan sıkıldığımı fark ettim ve artık uzun süredir hayalini kurduğum Espor oyuncusu olma yolunda ilerlemek istedim. Bursa Espor takımından teklif gelince büyük bir heyecanla kabul ettim.
Ve son olarak Akademi takımımızın destek rolünü üstlenen Only35e (Emin Aydın);
-1907 Fenerbahçe Espor Akademi takımın durumu nasıl takımdan memnun musun?
Only35; Takımımızdan çok memnunum. Herkes birbirini dinliyor ve oyuncularımız oldukça başarılı. İyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum hatta Şampiyonluk Ligi’nde bazı takımlara rakip olabilecek kıvamdayız.

Takım kaptanımız Bahadır “Japone” Çolak Fox Gaming’de Röportaj Verdi!

Bahadır “Japone” Çolak, Fox Gaming ile yaptığı röportajda keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. League of Legends’a başlama aşamasından sevdiği şampiyonlara kadar çeşitli konularda Espor severleri bilgilendiren takım kaptanımız aynı zamanda antrenmanlar ve takımımız hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Röportajın tamamını izlemek için; https://www.youtube.com/watch?time_continue=211&v=CpXVsXpsssI
Mutlu ve huzurlu bir hafta geçirmenizi dileriz.
1907 Fenerbahçe Espor