HABERLER & DUYURULAR
2019
Şubat
HAFTALIK ÖZET - 4 ŞUBAT / 10 ŞUBAT


League of Legends Şampiyonluk LigiTakımımız 9-10 Şubat tarihlerinde sırasıyla Dark Passage ve Galakticos ile karşı karşıya geldi. Geçen haftayı oldukça iyi bir oyunla Galatasaray Espor’a karşı net bir şekilde kazanan takımımız benzer bir performans göstererek Dark Passage mücadelesinden de skor vermeden 12-0'lık sonuçla ayrılarak 5. galibiyetine ulaştı. Pazar günü oynadığımız haftanın ikinci karşılaşmasında ise Galakticos’a karşı iyi oyununu devam ettirdi. Başta “Ruin” olmak üzere tüm takım olarak “Sihirdar Vadisi’ne” ağırlığını koyan takımımız bu karşılaşmadan da 4-18'lik net bir skorla ayrılan taraf oldu. Dark Passage karşılaşmasının en değerli oyuncusu Kindred oyunu ve 3/0/6'lık skor katkısıyla “Kirei” olurken Galakticos karşılaşmasının en değerli oyuncusu Illaoi oyunu ve 5/0/6'lık skor katkısıyla “Ruin” oldu. Haftayı iki de iki ile tamamlayan takımımız, 4. hafta sonunda 6 galibiyet – 2 mağlubiyetle 3. sırada yer aldı.

League of Legends Akademi Ligi7 Şubat Perşembe- 8 Şubat Cuma günleri oynanan Akademi Ligi mücadelelerinde takımımız haftanın ilk karşılaşmasında Dark Passage Akademi ile karşılaştı. Oyunun 29. dakikasında rakip üsse giren Akademi Ligi oyuncularımız 15-7'lik skorla galip gelen taraf oldu. Cuma günü oynanan haftanın ikinci ve son karşılaşmasında ise takımımız Galakticos Akademi ile karşılaştı. Bu karşılaşmada da üstün bir oyun ortaya koyan takımımız, oyun boyunca elde ettiği üstünlüğü koruyarak karşılaşmanın 24. dakikasında 3-18'lik skorla galibiyetle ayrılan taraf oldu.

Fikstür:

16 Şubat Cumartesi: Beşiktaş- 1907 Fenerbahçe (Saat: 17:00 TSİ) 17 Şubat Pazar: 1907 Fenerbahçe- HWA Gaming (Saat: 15:00 TSİ) 14 Şubat Perşembe: Beşiktaş Akademi- 1907 Fenerbahçe Akademi (Saat: 21:00 TSİ) 15 Şubat Cuma: 1907 Fenerbahçe Akademi – HWA Gaming Akademi (Saat: 19:00 TSİ)

Zula Süper Lig 3. Sezon Başlıyor!2. Sezon finallerinin ardından heyecanla beklenen Zula Süper Lig 3. Sezon 15 Şubat’ta başlıyor. 9 hafta sürecek olan yeni sezonda 90 maçlık bir maraton olacak. Bu yeni sezonda karşılaşmalar Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Birbirinden güçlü ve iddialı 10 takımın yer alacağı sezonda tecrübeli ve yetenekli oyunculardan oluşan takımımız şampiyonluk hedefiyle sezona başlayacak.

1907 Fenerbahçe Kadrosu ise şu şekilde: Surprise - MachineX - CixEd - Anarchy - Growe - Razorcone - Flint