HABERLER & DUYURULAR
2019
Ocak
HAFTALIK ÖZET - 31 ARALIK / 6 OCAK


League of Legends Biletleri Satışa Çıktı!

Bu sezon lig yapısında yapılan değişikliklerle birlikte Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçları artık canlı seyirci karşısında Ataşehir Watergarden’ın canlı ve ferah atmosferinde oynanacak. Her gün gelişip büyümekte olan Espor adına büyük bir adım olarak değerlendirilen bu hamleyle birlikte takımımız artık taraftarıyla birlikte sahne alıyor. Sezonun başlamasına yalnızca 12 gün kala biletler satışa sunuldu. Kombine veya günlük bilet imkanıyla birlikte artık taraftarımızla omuz omuza ve çok daha güçlüyüz. Biletinizi alın, 1907 Fenerbahçe efsanesine tanıklık edin!

Hemen Bilet Almak İçin: http://www.biletix.com/mekan/RH/TURKIYE/tr

Takımdan Haberler:

Yeni sezon öncesi köklü değişiklere gittiğimiz takımımız, yeni evinde yepyeni yapılanmasıyla birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Oyuncularımızın birbirlerine alışma sürecini kısaltmak ve taktik geliştirme üzerine yoğun çalışmalar yaptığı antrenmanları sürerken diğer yandan da arkadaşlık ve takım olgusunu geliştirmek için sosyal aktivitelere de önem veriyoruz.

LoL takımımız geçtiğimiz günlerde Ülker Sports Arena’da oynanan ve 96-87 kazandığımız Fenerbahçe Beko - Saski Baskonia maçına giderek taraftarlarımızla bir araya geldi ve basketbol takımımıza desteklerini göstermiş oldu.

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde Riot Games Türkiye ofisine giderek sezon fotoğraf çekimini tamamlayan takımımız burada birbirinden eğlenceli pozlar vererek keyifli anlar geçirdi. Neredeyse her şeyin tamamlandığı sezon öncesi hazırlıkların ardından oyuncularımız, taraftarımızın önünde sahne alacağı ilk haftanın heyecanını yaşamaya başladı.

Twitch Yayınlarımız Devam Ediyor:

Resmi Twitch kanalımız üzerinden oyuncularımız haftanın belirli günlerinde yayınlar açıyor ve taraftarlarımızla birlikte keyifli anlar yaşıyor. Yayınlarımızı takip ederek oyuncularımıza sorularınızı sorma fırsatları yakalayabilir, belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz forma çekilişlerine katılarak 1907 Fenerbahçe forması kazanabilirsiniz. Neredeyse tüm oyuncularımızın yayın yaptığı yayınları kaçırmamak için Twitch kanalımızı takip edebilirsiniz.

Twitch Kanalımız: http://www.twitch.tv/1907fenerbahceespor

Mutlu ve keyifli bir hafta geçirmenizi dileriz.

1907 Fenerbahçe Espor