1907 Fenerbahçe Espor | Kadıköy'ün boğası vadiye indi
HABERLER & DUYURULAR
2019
Temmuz
HAFTALIK ÖZET | 29 TEMMUZ - 4 Ağustos


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi lig aşamasının son karşılaşmalarında Doğuş Üni Aurora ve Beşiktaş Esports ile karşı karşıya geldik. İlk gün Doğuş Üni Aurora ile mücadele eden takımımız vadide Gnar (Untara), Rek’sai (Stefan), Tristana (Bolulu), Cassiopeia (Blue) ve Tahm Kench (Hades) seçimleriyle yerini aldı. 40 dakika süren bu mücadeleden mağlup olarak ayrılan taraf olduk. İkinci gün karşılaşmalarında ise Beşiktaş Esports karşısında takımımız Kennen (Untara), Kindred (Stefan), Rumble (Bolulu), Ezreal (Blue) ve Braum (Hades) seçimleriyle vadide yerini aldı. 27 dakika süren bu karşılaşmadan da mağlup ayrılan takımımız Play-off aşamasını hiç galibiyet alamadan tamamlamış oldu. Çeyrek final aşamalarında Galatasaray Espor ile eşleşen takımımız 17 Ağustos günü yarı finale yükselmek için vadide yerini alacak.

Akademi Ligi

Akademi Ligi Yaz Mevsimi’nde liderliği koruyan takımımız, lig aşamasının son haftasında Doğuş Üni Aurora Akademi ve Beşiktaş Akademi ile karşı karşıya geldi. İlk gün karşılaşmalarında Doğuş Üni Aurora Akademi karşısında aldığımız galibiyetle ilk günü tamamlamış olduk. İkinci gün karşılaşmalarında da Beşiktaş Akademiye karşı göstermiş olduğumuz üstün mücadele ile birlikte günü galibiyetle kapatıp, Akademi Ligi Yaz Mevsimi’nin lig aşamalarını lider olarak tamamlamış olduk. Final Aşamaları Fikstür

9 Ağustos Yarı Final 1907 Fenerbahçe Akademi - Dark Passage Akademi

17 Ağustos Çeyrek Final 1907 Fenerbahçe - Galatasaray

Wolfteam

Tüm hızıyla devam eden Wolfteam Türkiye Kupası’nda 4 koca haftayı geride bırakan takımımız bu hafta birbirinden güçlü 4 takım ile karşı karşıya geldi. İlk gün karşılaşmalarında Imaginative Esports ile Depo haritasında mücadele eden takımımız 16-8 skor ile maçtan galip olarak ayrılan taraf oldu. İkinci gün ise takımımız İstanbul Espor ile Şehir Meydanı haritasında mücadele etti. 16-9 skor ile sonuçlanan bu karşılaşmadan da takımımız galip olarak ayrılan taraf oldu. Üçüncü gün karşılaşmalarında ise Galatasaray Espor ile Depo haritasında başa baş mücadele veren takımımız 16-10 skorla tamamlanan bu karşılaşmadan da galip ayrılan taraf oldu. Haftanın son karşılaşmasında Collectors ile Saray haritasında mücadele eden takımımız 16-9 skor ile tamamlanan bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan taraf olup haftayı 4 galibiyet ile kapatmış oldu.

6. Hafta Fikstür

6 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Jester Of

8 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Team Turquality

Zula

Zula Süper Lig'de 2. hafta karşılaşmalarının ilk gününde Bursa Espor ile mücadele eden takımımız bu karşılaşmayı 2-0 tamamlayarak galip gelen taraf oldu. İkinci gün karşılaşmalarında ise ICE Warrios ile karşı karşıya gelen takımımız bu karşılaşmayı 2-0 tamamlayarak Zula Süper Lig'de haftayı 4 puan ile kapatmış oldu.

3. Hafta Fikstür

17 Ağustos 1907 Fenerbahçe vs İstanbul Espor

18 Ağustos 1907 Fenerbahçe vs İstanbul Wild Cats

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

1907 Fenerbahçe Espor