HABERLER & DUYURULAR
2019
Şubat
HAFTALIK ÖZET - 28 OCAK / 3 ŞUBAT


PUBG: Contenders League’e Lider Olarak Gidiyoruz!

Geçtiğimiz hafta Starladder Contenders League MEA Elemeleri finallerinde 6 karşılaşmanın 3’ünü kazanarak 2250 puanla lider olarak Contenders League’ne gitmeye hak kazandık. Tüm oyuncularımızı başarılı performanslarından dolayı kutluyor ve başarılı sonuçlar almaya Contenders League’inde de devam edeceklerine olan inancımızı yineliyoruz.

Gaming İstanbul Etkinliği Tamamlandı!


31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ve birçok oyun severi buluşturan Gaming İstanbul etkinliği sona erdi. PUBG takımımız da Omen by HP standında taraftarlarımız ve oyun severler ile bir araya geldi. 4 gün boyunca takımıza her zaman olduğu gibi desteklerini gösteren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz.


League of Legends Şampiyonluk Ligi Haftalık Sonuçlar

2 Şubat Cumartesi günü oynanan League of Legends 2019 Kış Mevsimi 3. Hafta mücadelesinde takımımız Bursaspor Espor ile karşı karşıya geldi. Akali (Ruin), Sejuani (Kirei), Urgot (Bolulu), Cassiopeia (Hades) ve Alistar (Japone) şampiyon seçimleriyle maça başlayan takımımız karşılaşmanın 3. dakikasında alt koridora yapmış olduğu baskınla ilk kanı akıtarak çok erken denilebilecek bir sürede baskısını ortaya koydu. Oyunun 5. dakikasında haritanın alt nehrinde yakalanan Kirei’nin yardımına orta koridorumuz ve alt koridorumuz yetişerek buradaki savaştan da 2-1'lik skor üstünlüğüyle çıkmasını bilen takımımız 8. dakikada da ilk ejderi alarak üstünlüğünü iyice pekiştirmiş oldu. Oyun başında yakaladığımız üstünlüğü koruyarak 30. dakikada almış olduğumuz Baron’la birlikte iyi oyunumuzu 15-8'lik skorla taçlandırıyor ve haftanın ilk karşılaşmasından galibiyetle ayrılıyoruz. 

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 3. hafta 2. günü ise takımız ile Galatasaray Espor arasında oynanan derbi karşılaşmasına sahne oldu. Tüm taraftarlarımızın ve Espor severlerin merakla beklediği karşılaşmaya oldukça hızlı ve hırçın başladık. Kirei ve Ruin ikilimiz henüz karşılaşmanın erken dakikalarında üst koridorda kule altı baskına yaparak ilk kanı almasını bildi. İlerleyen dakikalarda takım savaşlarında oldukça iyi pozisyon alan takımımız Kirei ve Ruin önderliğinde Sihirdar Vadisi’ni rakibine adeta dar etti. Oyunu makro anlamda da iyi oynayan oyuncularımız haritadaki tüm görevleri doğru zamanda yaparak rakibine karşı büyük üstünlük sağladı. Galatasaray Espor’a skor dahi vermeden 17-0'lık net bir skorla karşılaşmayı kazanan oyuncularımız tarih yazdı. İkide iki ile kapattığımız haftada maçın adamı her iki maçta da Kirei seçildi. League of Legends Akademi Ligi Haftalık Sonuçlar:

31 Ocak Perşembe günü haftanın ilk mücadelesinde Bursaspor Espor Akademi ile karşılaşan takımımız oyuna iyi başlamasını bildi. Üst koridorda oyuncumuz Cuce 1’e 1 savaşta ilk kanı akıtan taraf oldu. Sürekli takım savaşlarının yaşandığı ve oldukça bol skorlu geçen mücadelenin 30. dakikasında Baron etrafında yaşanan takım savaşını 4 skor alarak kazanan takımımız 31. dakikada da 24-11'lik skorla kazanan taraf oldu. 1 Şubat Cuma günü ise Akademi Ligi derbisi oynandı. Galatasaray Espor Akademi ile karşılaşan takımımız oldukça üstün bir oyun ortaya koydu. 16-5'lik skorla oyunun 30. dakikasına giren takımımız bu dakika da aldığı baronla birlikte kazanma koşullarını gerçekleştirmiş oldu. 31. Dakikanın sonucunda 19-6'lık skorla kazanan oyuncularımız haftayı ikide iki yaparak kapatmış oldu.

League of Legends Şampiyonluk Ligi Fikstürü:

9 Şubat Cumartesi günü Saat 14:00 : 1907 Fenerbahçe - Dark Passage 10 Şubat Pazar günü Saat 16:00 : 1907 Fenerbahçe - Galakticos

League of Legends Akademi Ligi Fikstürü:

7 Şubat Perşembe günü Saat 18:00 : 1907 Fenerbahçe Akademi - Dark Passage Akademi 8 Şubat Cuma günü Saat 20:00 : 1907 Fenerbahçe Akademi Galakticos Akademi