HABERLER & DUYURULAR
2018
Aralık
HAFTALIK ÖZET - 26 KASIM / 2 ARALIK


Kim “Ruin” Hyeong-min 1907 Fenerbahçe’de!

Daha önce Nerv ve Giants Gaming gibi takımlarda oynayan tecrübeli oyuncu Kim “Ruin” Hyeong-min yeni sezonda üst koridor rolünde takımımızı temsil edecektir. Mekanik yetenekleri ve oyun bilgisiyle dikkat çeken Koreli üst koridor oyuncusu Kim “Ruin” Hyeong-min’e Türkiye Şampiyonluk Ligi’ndeki ilk sezonunda başarılar diliyoruz.

Zula: Haftayı 6 puanla kapatıyoruz.

1907 Fenerbahçe Zula takımımız 7. haftanın ilk karşılaşmasında Ice Warriors’la karşı karşıya geldi. Gaziantep Mülteci Kampı haritasında oynanan ilk karşılaşma oldukça çekişmeli geçerken takımımız 10-7 gibi bir skorla ilk haritadan galip ayrılarak seride skoru 1-0 ‘a getirdi. Karşılaşmada ikinci mücadele ise Safranbolu haritasında oynandı. İlk karşılaşmaya göre daha net bir oyun ortaya koyan takımımız bu haritadan da 10-2’lik skorla galip ayrılarak seriyi 2-0’a getirdi ve kaptan Ege “Suprise” Apaydın’ın karşılaşmanın en değerli oyuncusu seçildiği seriden 3 puanla ayrılan taraf oldu. 7. hafta ikinci karşılaşmasında Bursa Espor ile karşılaşan takımımız, serinin ilk maçını Düğün Salonu haritasında oynadı. Karşılaşmaya hızlı bir oyunla başlayan 1907 Fenerbahçe 10-3’lük skorla rahat bir galibiyet alarak seride durumu 1-0’a getirdi. Safronbolu haritasında oynanan serinin ikinci maçı, ilk maça oranla büyük çekişmeye sahne oldu. Safronbolu haritasından da 10-6’lık skorla galibiyete uzanmasını bilen takımımız seride durumu 2-0’a getirdi ve haftayı 6 puanla kapamış oldu.

PUBG: Sahne Bizim

Belarus'ta düzenlenecek olan ve 1907 Fenerbahçe PUBG takımımızın ilk defa sahne alacağı PUBG Avrupa Ligi, Offline Elemeleri'nin başlamasına yalnızca bir hafta kaldı. Heyecanın üst seviyeye çıktığı son günlerde takımımız en iyi sonuçla turnuvadan ayrılabilmek adına çalışmalarını hızlandırdı. 12 Aralık tarihinde başlayacak olan turnuvada tüm takımımıza başarılar diler, kendilerine iyi yolculuklar dileriz.

Güzel ve mutlu bir hafta geçirmenizi dileriz.

1907 Fenerbahçe Espor

Yazar: Boğaçhan Şahin