HABERLER & DUYURULAR
2018
Aralık
HAFTALIK ÖZET - 24 ARALIK / 30 ARALIK


League of Legends: Heyecan Başlıyor!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi'nin başlamasına sayılı günler kala heyecan ve bekleyiş üst seviyeye çıktı. Takımımız kadrosunda radikal değişikliklere giderek rotasyon imkanı sunan geniş bir kadro oluşturdu. Geçen sene kadromuzda bulunan Only35 hariç tüm rollerdeki oyuncuları değiştirerek sezona iddialı bir giriş yapıyoruz. Kurulan bu yeni kadroda kaptanlık görevini bir yıl aradan sonra evine geri dönen Bahadır "Japone" Çolak üstlendi. Üst ve Orman koridorlarında tecrübeli isimlere yer veren takımımız, taşıyıcı rollerinde ise genç ve yetenekli oyuncular tercih etti. Takımın koçluk görevini ise Luqman Hamsa ''CROWE'' Abdullah üstlendi.
Akademi takımızda da hazırlıklar tamamlandı. Yetenekli ve gelecek vadeden oyuncuların bulunduğu akademi kadromuz, gelecek sezonlar için takımımıza oyuncu yetiştirerek takımımıza ve espor'a büyük katkı sağlayacaktır. Vadafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi tam kadromuz ise şu şekilde;
Üst Koridor: Hyong-Min ''RUIN'' Kim, Oğuzhan ''CÜCE'' Suiçmez
Orman: Thomas ''KREI'' Yuen, Deniz ''MUSCLE'' Ünal
Orta Koridor: Onur ''BOLULU'' Demirol, Ersin ''BLUE'' Gören
Alt Koridor: Volkan ''HADES'' Dinçer, Muammer ''MURMEL'' Bay
Destek: Bahadır ''JAPONE'' Çolak (K), Mehmet Emin ''ONLY35'' Aydın

WolfTeam: ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Kırmızı Sezon Finalinin Adı Derbi!

Asus Wolfteam Türkiye Kupası Kırmızı Sezon finalinde rakibimiz belli oldu. Geçen sezonun yenilgisiz şampiyonu olan takımımız Kırmızı Sezonu da yenilgisiz tamamlayarak finale adını yazdırmıştı. Heyecanla beklenen Kırmızı Sezon finalinde rakibimiz Galatasaray Espor oldu. Büyük heyecana sahne olan Kırmızı Sezon'un ardından çok daha heyecanlı bir final serisi bizleri bekliyor. İki takım da şampiyonluk için son derece istekli ve yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce 4 defa ligde Galatasaray Espor ile karılaşan takımımız bu maçların tümünden beraberlikle ayrıldı. Finalde son şampiyon ve 31 maçlık yenilmezlik unvanıyla sahne alacak takımımız bu unvanları koruyarak yeni bir şampiyonluk daha kazanmak için mücadele verecek. Takımıza başarılar diler, şampiyon olacaklarına inancımızı bir kez daha yineleriz.


1907 Fenerbahçe Espor: Yeni Yılda Birlikte Nice Zaferlere! 1907 Fenerbahçe Espor olarak 2018 yılında birbirinden heyecanlı maçlarda sahne aldık. En büyük destekçimiz taraftarımızla birlikte sürekli gelişip büyümeyi hedefleyen takımımız, yeni yılda da mücadele ettiği tüm takımlarıyla şampiyonluk için mücadele edecek. Yeni yılda birlikte yeni nice zaferlere! 1907 Fenerbahçe Espor olarak yeni yılınızı kutlar; 2019 yılının tüm insanlığa, ülkemize ve Büyük Fenerbahçe Ailesi'ne sağlık, barış, başarı, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederiz.