HABERLER & DUYURULAR
2019
Temmuz
HAFTALIK ÖZET | 22 TEMMUZ - 28 TEMMUZ


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde zorlu geçen 7 haftayı geride bırakan takımımız bu hafta Galatasaray Espor ve Dark Passage ile karşı karşıya geldi. İlk hafta karşılaşmalarında Galatasaray Espor ile mücadele eden takımımız vadide Kennen (Untara), Elise (Agurin), Azir (Bolulu), Yasuo (Blue) ve Gragas (Hades) seçimleri ile yerini aldı. Takımımız 25 dakika süren bu mücadeleden mağlup olarak ayrılan taraf oldu. 2. gün karşılaşmalarında ise Dark Passage ile mücadele eden takımımız Renekton (Untara), Elise (Agurin), Lux (Bolulu), Ezreal (Blue) ve Yuumi (Hades) seçimleriyle vadide yerini aldı. Bu karşılaşmadan da istediği sonucu elde edemeyen takımımız 8. haftayı 2 mağlubiyet ile 3. sırada tamamladı.

Akademi Ligi

Akademi Ligi 2019 Yaz Mevsiminin sonlarına doğru yaklaşırken liderliği kimseye kaptırmayan takımımız, bu hafta Galatasaray Akademi ve Dark Passage Akademi ile mücadele etti. İlk gün karşılaşmalarında Galatasaray Akademi ile mücadele eden takımımız bu karşılaşmadan galip olarak ayrılan taraf oldu. İkinci gün karşılaşmalarında ise Dark Passage Akademi ile başa baş bir mücadele veren takımımız bu karşılaşmadan da galip olarak ayrılan taraf oldu. Böylelikle Akademi Ligi 8. haftayı 2 galibiyet ile tamamlayan takımımız liderliğini sürdürmüş oldu.

9. Hafta Fikstür

1 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Doğuş Üni Aurora Akademi

2 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Beşiktaş Akademi

3 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Doğuş Üni Aurora

4. Ağustos 1907 Fenerbahçe - Beşiktaş

Wolfteam

Wolfteam Türkiye Kupası’nda 3 haftayı geride bırakan takımımız bu hafta birbirinden güçlü 4 takım ile mücadele etti. İlk gün karşılaşmalarında Team Turquality ile Saray haritasında mücadele eden takımımız bu karşılaşmayı 16-9 skor ile galip olarak tamamladı. 2. gün karşılaşmalarında ise Sangal Esports ile Saray haritasında mücadele eden takımımız bu karşılaşmayı 16-7 skor ile tamamlayarak yine galip gelen taraf oldu. 3. gün mücadelelerinde Crew Esports ile Üs Kodu haritasında mücadele eden takımımız bu karşılaşmayı 13-16 skorla tamamlayarak mağlup olarak tamamladı. 6. gün mücadelelerinde ise Mod-Z Esports ile Saray haritasında mücadele eden takımımız 16-11 skor ile rakibi karşısında galibiyet elde etti. Böylelikle Wolteam Türkiye Kupası’nda 4. haftayı 3 galibiyet 1 mağlubiyet ile 2. sırada tamamlamış olduk.

5. Hafta Fikstür

30 Temmuz 1907 Fenerbahçe - Imaginative Esports

1 Ağustos 1907 Fenerbahçe - İstanbul Espor

2 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Galatasaray

3 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Collectors

Zula

Zula Süper Lig 4. Sezon 27 Temmuz itibarıyla başladı. İlk gün karşılaşmalarında Oyun Hizmetleri ile mücadele eden takımımız bu karşılaşmayı 2-0 tamamlayarak galip gelen taraf oldu. İkinci gün karşılaşmalarında ise Galatasaray ile karşı karşıya gelen takımımız bu karşılaşmayı 0-2 tamamlayarak Zula Süper Lig de ilk haftayı 3 puan ile kapatmış oldu.

2. Hafta Fikstür

3 Ağustos 1907 Fenerbahçe - Bursa Espor

4 Ağustos 1907 Fenerbahçe - ICE Warriors

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

1907 Fenerbahçe Espor