HABERLER & DUYURULAR
2019
Mart
HAFTALIK ÖZET - 11 MART / 17 MART


League of Legends Şampiyonluk Ligi 9. Hafta Sonuçları:

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi son hafta maçları oynandı. Son haftaya 12 maç üst üste kazanarak giren takımımız, son haftayı da yenilgisiz kapatarak play-off maçlarına 14 maçlık galibiyet serisiyle lider olarak gitme başarısı gösterdi. Haftanın ilk karşılaşması 16 Mart Cumartesi günü takımımızla Galakticos ekibi arasında oynandı. Mücadeleye Kayle (Ruin), Kha'zix (Kirei), Lissandra (Bolulu), Draven (Hades) ve Braum (Japone) ilk beşiyle başlayan takımımız mücadele boyunca üstün oyununu sürdürerek net bir galibiyet aldı. Haftanın ikinci ve sezonun son karşılaşması ise adına yakışan bir mücadeleye sahne oldu. 17 Mart Pazar günü takımımızla Beşiktaş Espor arasında oynanan derbi, iki takım için de büyük önem arz ediyordu. Sezonu lider olarak tamamlamamızın önündeki son engel olan Beşiktaş Espor karşında takımımız Kayle (Ruin), Kha'zix (Kirei), Lissandra (Bolulu), Draven (Hades) ve Braum (Japone) tercihleriyle sahne aldı. Oldukça çekişmeli geçen mücadelenin sonunda takımımız son maçını da kazanarak Kış Mevsimi'ni 16 Galibiyet – 2 Mağlubiyet ile lider olarak ve 14 maçlık olağanüstü galibiyet serisiyle tamamlamış oldu.

League of Legends Akademi Ligi 9. Hafta Sonuçları:

League of Legends Akademi Ligi’nde son hafta karşılaşmalarının bitmesiyle sıra yarı finale geldi. Son haftada sırasıyla Galakticos Akademi ve Beşiktaş Akademi takımlarıyla karşılaşan Akademi Ligi oyuncularımız, bu haftayı da ikide iki yaparak tamamladı. Bu sonuçların ardından 13 Galibiyet - 3 Mağlubiyet ile takımımız Akademi Ligi’ni lider olarak tamamlamış oldu. 23 Mart Akademi Ligi Yarı Finali: 23 Mart Cumartesi günü oynanacak Akademi Ligi Yarı Final mücadeleleri Riot Games Espor sahnesinde oynanacak. Sahneye çıkma sırası geleceğin yıldızlarında.

Zula Süper Lig 5. Hafta Sonuçları:

Zula Süper Lig 5. hafta ilk karşılaşmasında takımımız, Coza Esports ile karşı karşıya geldi. İki maçlık seri halinde oynanan mücadeleler sırasıyla Çin Bahçeleri ve Gaziantep haritalarında oynandı. İki haritada da üstün bir oyun ortaya koyan oyuncularımız, 4 maçlık galibiyet serisine yakışır bir şekilde seriyi 2-0'a getirerek 5. maçtan da 3 puanı alan taraf oldular. Haftanın ikinci karşılaşması ise Bursa Espor ekibine karşı oynandı. Çin Bahçeleri ve Safranbolu haritalarında oynanan iki maçlık serinin galibi de 2-0'lık seri sonucuyla takımımız oldu. Bu sonuçların ardından 6 maçlık yenilmezlik serisiyle takımımız, Zula Süper Lig 5. haftayı 9 Galibiyet – 1 Mağlubiyetlik başarıyla 27 puan ile lider olarak tamamlıyor.

Zula Süper Lig 6. Hafta Fikstürü:

23 Mart Cumartesi - 1907 Fenerbahçe - İstanbul Espor - Saat: 15:00 24 Mart Pazar – Galatasaray Espor – 1907 Fenerbahçe - Saat: 18:00

Mutlu ve güzel bir hafta geçirmenizi dileriz.

1907 Fenerbahçe Espor