HABERLER & DUYURULAR
2018
Aralık
HAFTALIK ÖZET - 10 ARALIK / 16 ARALIK


Zula: Son Hafta Maçları Tamamlandı!


Zula Süper Lig 2. Sezon 9. Hafta 2. Gün karşılaşmasında Oyun Hizmetleri ile 1907 Fenerbahçe Espor üçüncülük mücadelesine çıktı, serinin ilk maçı Gaziantep Mülteci Kampı Haritası'nda oynandı. Karılaşmaya ev sahibi avantajıyla başlayan Oyun Hizmetleri, bombayı durdur tarafında görev değişikliğine 5-4 üstün gitmeyi başardı. Görev değişikliği sonrası bombayı durdur tarafına geçen takımımız skoru 10-8 yapmasını bildi ve serinin ilk karşılaşmasını kazanarak skoru 1-0’a getirdi.


Serinin ikinci karşılaşması ise Düğün Salonu Haritası'nda oynandı. Serinin ikinci maçına bombayı durdur tarafında başlayan takımımız avantajını kullanamadı ve görev değişikliğine 4-5’lik skorla geride gitti. Görev değişikliği sonrası da iyi oyun sergileyen Oyun Hizmetleri karşılaşmayı 10- 4’lük skorla kazanarak serilerde durumu 1-1’e getirdi ve karşılaşma beraberlikle sonuçlanmış oldu.


Oyun Hizmetleri 3. sıradaki konumunu korurken 1907 Fenerbahçe Espor hemen arkasından 4. sıradaki konumuyla yakın takibini sürdürdü. Play-off’lar öncesi son karşılaşmasında Vengeance ile karşılaşan takımımız serinin ilk maçını Gaziantep Mülteci Kampı Haritası'nda oynadı. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmadan görev değişikliğine 5-4’lük skorla önde giden 1907 Fenerbahçe Espor, görev değişikliği sonrası avantajını koruyamadı ve Vengeance karılaşmayı uzatmalara taşımayı bildi. Uzatmalar oynanırken heyecanın üst seviyeye çıktığı serinin ilk maçında 1907 Fenerbahçe Espor daha sabırlı bir oyun sergileyen ve daha az hata yapan taraf olarak skoru 13-10 yaparak serinin ilk maçını kazanadı.


Serinin ikinci karşılaşması ise Safranbolu Haritası'nda oynandı. İlk maç gibi büyük heyecana sahne olan karşılaşma birçok kez iki tarafa da gidip gelse de takımımız görev değişikliğine 5-4 önde girmesine rağmen üstünlüğünü koruyamadı ve 10-8’lik skorla mücadelen mağlup ayrılan taraf oldu. Bu sonuçla birlikte seride durum 1-1’e geldi. Bu sonuçla birlikte ligi üçüncü sırada tamamlamak isteyen 1907 Fenerbahçe Espor gözlerini Oyun Hizmetleri ile İstanbul Espor arasında oynanacak karşılaşmaya dikti. Söz konusu mücadeleden Oyun Hizmetleri’nin 2-0 mağlup ayrılmasıyla birlikte takımımız ligi üçüncü sırada tamamladı ve Play-offlar’da rakibi GOF Espor oldu. Takımımıza Play-off mücadelesinde başarılar dileriz.


PUBG: PEL LAN QUALIFIER Group A maçlarımızı tamamladık.


PUBG Avrupa Ligi, Offline Elemeleri A grubunda yer alan takımımız birbirinden heyecanlı 15 karşılaşma oynadı. 3 gün süren grup aşamaları boyunca vermiş olduğu mücadele ve taktiksel hamleleriyle adından sıkça söz ettiren takımımız birçok zorlu rakibi bulunan A Grubu 2. Gün 7. Maçından galibiyetle ayrılarak büyük bir başarıya imza attı. Son maça sekizinci sırada çıkan ve üst tura gitmeye çok yaklaşan 1907 Fenerbahçe Espor son karılaşma sonucunda 2576 puan toplayarak grubu 10. sırada tamamlamış oldu. Bu sonucun ardından Lige Contenders Elemeleri ile devam edecek olan takımımıza bize yaşattıkları heyecan ve gurur için teşekkür eder, elemelerde başarılar dileriz.

Mutlu bir hafta geçirmenizi dileriz.

1907 Fenerbahçe Espor