HABERLER & DUYURULAR
2018
Aralık
Evine Hoş Geldin Japone


Lig yapısında köklü değişiklikler göreceğimiz League of Legends 2019 Sezonu hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren 1907 Fenerbahçe LoL takımımız bu hafta içi orta koridor, nişancı ve destek rolü transferlerini açıkladı.

Destek: Bahadır "Japone" Çolak
Takımızla birlikte daha önce League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017, Rift Rivals 2017 ve Worlds 2017'de mücadele etmiş genç oyuncu Bahadır “Japone” Çolak tekrar aramıza katılarak takımımız kaptanlık ve destek rolü sorumluluğunu üstlenmiştir. Şampiyonluk Ligi'nde ilk defa 1907 Fenerbahçe Espor forması ile performans göstermiş Bahadır “Japone” Çolak’a bu zorlu League of Legens sahnesinde başarılar diliyoruz.

Nişancı: Volkan ''Hades'' Dinçer
VFŞL 2018 Yaz Mevsimi’nde Bursaspor Esports formasıyla başarılı bir form yakalayan ve dikkatleri üzerinde toplayan yetenekli oyuncu Volkan “Hades” Dinçer yeni sezonda 1907 Fenerbahçe formasıyla mücadele edecektir. Hırsı ve yeteneğiyle bu zorlu serüvende bize büyük katkı sağlayacağına inanıyor, kendisine başarılar diliyoruz.

Onur Can "Bolulu" Demirol
Enerjisi, League of Legends’a kattığı yeni bakış açısı ve güçlü karakteriyle tanınan Onur Can “Bolulu” Demirol yeni sezonda takımızda orta koridor sorumluluğunu almıştır. Genç oyuncunun takımıza katacaklarına ve takımızdan kazanacaklarıyla kendini sürekli geliştireceğine olan inancımız sonsuzdur. Kendisine üstlenmiş olduğu bu büyük sorumlulukta başarılar dileriz.


Güzel bir hafta geçirmenizi dileriz.
1907 Fenerbahçe Espor

Yazar: Boğaçhan Şahin