HABERLER & DUYURULAR
2019
Ocak
ASUS Wolfteam Ligi Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor!


ASUS Wolfteam Kırmızı Sezon finali 26 Ocak Cumartesi günü, takımımız ile Galatasaray Espor arasında oynandı. Grand Pera Espor salonunda gerçekleşen muhteşem final sahnesinde, rakibimizi 3-0'lık net bir skorla mağlup ettik ve geçen sezon başlayan yenilmezlik serimizi 32 maça çıkartarak ASUS Wolfteam Ligi Şampiyonu olduk!

Finalin ilk karşılaşması Kapadokya Haritası’nda oynandı. Takımımız, Galatasaray Espor’a karşı ilk 4 raundu kazanarak avantajlı bir başlangıç yaptı. Daha sonra rakibimiz durumu eşitlemeyi başarmasına rağmen ilk haritadan 16-15'lik yakın bir skorla galip olarak ayrılmasını bildik.

Mücadelenin ikinci maçında ise takımlar Saray Haritası’nda kozlarını paylaştı. Bu haritada da iyi bir oyun ortaya koyan takımımız avantajını korumasını bildi ve 16-14'lük skorla seride durumu 2-0'a getirdi. Şampiyonluk için son haritaya çıkan takımımız, karşılaşmanın oynandığı Depo Haritası’nda kendinden daha emin bir oyun ortaya koydu. Finalin son serisini 16-5'lik rahat bir skorla kazanan takımımız, ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı Sezon Şampiyonu oldu. ''Turnuvanın En Değerli Oyuncusu'' ödülünü kazanan isim ise takımımızdan ''TheJessly'' oldu.