HABERLER & DUYURULAR
2018
Mayıs
1907 FENERBAHÇE ESPOR, GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR!


Geçtiğimiz mevsimlerde, destek rolünde takımımıza büyük katkı sağlayan Onur ‘Zergsting’ Ünalan ile birlikte Emin ‘Only35’ Aydın da artık takımımız için mücadele edecek.

Emin Aydın 30 Nisan 2000 doğumlu. Kariyerinde ilk adımı henüz 15 yaşında iken Reason Gaming takımı ile atan yeni oyuncumuz Emin ‘Only35’ Aydın, destek rolünde mücadele edecek. Bir röportajında destek rolüne başlayışını: "LoL’e sezon 4’ün ortasında başladım. Başladığımda Braum çıkmıştı, bu yüzden arkadaşlarım bana hep destek oynattırıyorlardı." şeklinde anlatan Emin, bu rolde ortaya koyduğu başarılı oyunlarla dikkatleri üzerine çekti. Reason Gaming’in ardından Team Turquality ve Oyun Hizmetleri için oynayan Only35, geçtiğimiz mevsim ise Yükselme Ligi’nde Macro Maniacs için mücadele verdi. 2018 Kış Mevsimi Yükselme Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takımın önemli oyuncularından biri olarak öne çıkan Emin, mevsimi 3.0 KDA, 1.1 Dakika Başına Minyon ve %75’lik skor katkısı ile tamamlarken özellikle Beşiktaş Espor karşısında 2-0’dan 3-2 alınan serinin kahramanlarındandı.

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'nde takımımızla birlikte yeni başarılara imza atacağımız yeni oyuncumuz Emin ‘Only35’ Aydın’a tekrar hoş geldin diyoruz.